2017/2018

V sezóně 2017/2018 měl náš klub zastoupení ve všech mládežnických kategoriích. Mimosoutěžně se scházeli také naši nejmenší - minipřípravky pod vedením Hon

Tým B mužstva již v desáté sezóně po sobě nastupoval k utkáním ve III. třídě, skupině A v kladenském okrese. Po podzimní části sezóny kluci skončili na 11. místě s 15 body a se skórem 29:37, když na kontě měli 4 výhry, 2 remízy a 7 proher. Celou sezónu trénovali pod vedením Jirky Šnobla a Tomáše Ráce st. a jejich výkony šly postupně nahoru a v červnu po posledním zápase bylo na kontě 40 bodů a krásné 7. místo se skóre 60:70 (10 výher, 6 remíz, 10 proher). Oporami týmu byli tradičně Petr Hrdlička, Filip Horák, Lukáš Dolejš, Jaroslav Kučera, Matěj Šíma a věkem stále ještě dorostenec Jaroslav Nedvěd, který v sezóně nastřílel nejvíce gólů, konkrétně 13, a to v "pouhých" 15 zápasech. Nejvíce zápasů odehráli Petr Hrdlička a Filip Horák (oba 22 zápasů). Na odehrané minuty si prvenství získal o 15 minut před Petrem Hrdličkou, Filip Horák, který odehrál celkem 1980 minut. Nejvíce trestanými hráči sezóny z pohledu žlutých karet byli Petr Hrdlička, Jan Šíma a Jaroslav Nedvěd - všichni obdrželi 3 napomenutí v sezoně. Stejně tak jako v áčku, i v B týmu se hrálo velmi slušně.